Vilniaus rajonas

Vilniaus rajono skyriaus pirmininkas – Linas Kukuraitis.

 

Skyriaus socialinio tinklo paskyra: Facebook 

 

 

Tikime Vilniaus rajono ateitimi!

 

Vilniaus rajonas unikalus Lietuvoje ir savo gyventojų nacionaline sudėtimi,  kiekvienas žmogus čia gali kurti savo ateitį. Mums svarbu, kad kiekvienas Vilniaus rajono gyventojas jaustųsi bendruomenės dalimi. Esame tikri, kad stiprios ir aktyvios bendruomenės yra mūsų rajono bei visos valstybės ateitis.

 

Aktyviai sieksime užtikrinti visuomenės pasitikėjimą savivalda, jos institucijomis, esame tikri, kad sąžiningu, atsakingu, kryptingu darbu dėl rajono ateities galime sukurti ir garantuoti saugų ir patogų gyvenimą mūsų rajone.

 

Vadovaujamės teisingumo, skaidrumo, žmogiškumo ir atvirumo principais. Kartu su komanda kursime patrauklią, patikimą ir patogią aplinką Vilniaus rajono žmonėms. Mūsų prioritetas – kad kiekvienas Vilniaus rajono gyventojas galėtų jaustis saugus, laimingas bei laisvai kuriantis ateitį savo krašte.

 

Bendrų idėjų įgyvendinimas ir realizavimas kasdieniuose savivaldos darbuose yra Mūsų BENDRA ateities perspektyva.

 

Sieksime sujungti tautinių grupių interesus ir juos vienyti bendru požiūriu į savo kraštą, ugdomomis vertybėmis, darbo, verslo galimybėmis bei aktyviu siekiu bendruomeniškai įsitraukti į rajono gyvenimą.