Skuodo rajonas

Skuodo rajono skyriaus pirmininkas – Algimantas Šideikis.

 

Vardan skuodiškių! Vardan Lietuvos!

 

Mums nepriimtina, kad Skuodo rajonas vis labiau virsta eiline Lietuvos provincija, todėl metas pradėti veikti. Norinčius pokyčių – gretos auga.

 

Ilgus metus Skuodo rajono valdžia klimpo tarpusavio rietenose, postų dalybose, nesugebėjo ne tik suburti vietos bendruomenių, bet  ir pritraukti naujų verslo atstovų. Rajoną aplenkia investicijos, jį palieka kompetentingi žmonės, tuo tarpu gyventojų problemos – taip ir likdavo nepaliestos.

 

Mūsų įsipareigojimas kiekvienam skuodiškiui – prikelti Skuodo rajoną proveržiui. Tad aktyviai kviečiame visus, kurie nori permainų, yra nusivylę valdžios požiūriu į juos, bet nusiteikę ryžtingai veikti vardan mūsų krašto.

 

Skuodo rajonui reikia pajamų ir darbo vietų, tad atėjo metas kalbėtisw su verslais dėl galimų investicijų bei skatinti jų atėjimą.

 

Savivalda nėra kažkoks uždaras ratas ar išrinktųjų klubas. Ji turi būti atvira, prieinama, įsiklausanti ir tarnaujanti jos žmonėms, o ne kam kitam ar siauroms vietos interesų grupėms.

 

Skuodo rajono administracija privalo būti atskaitinga ne tik rajono tarybai, bet ir seniūnaičiams, bendruomenėms, nes būtent jie yra arčiausiai žmonių. Susitikimai su gyventojais ir išvažiuojami tarybos posėdžiai turi virsti kasdienybe, o įsiklausimas į gyventojų nuomonę – norma kiekvienam savivaldybės darbuotojui.

 

Visai tai įgyvendinsime kartu su mano komanda iš Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos” Skuodo rajono skyriaus.