Neringa

Neringos meras, skyriaus pirmininkas – Darius Jasaitis.

 

Skyriaus socialinio tinklo paskyra: Facebook

 

 

Neringos sėkmės istoriją kurkime kartu!

 

Neringa: auganti bendruomenė, kuri įkvepia.

 

Mūsų komanda – aktyvūs ir veiklūs Neringos gyventojai, kasdieniais darbais jau prisidedantys prie miesto gerovės kūrimo. Mūsų siekis – klestinti savivaldybė, kurios svarbiausias elementas –  bendruomenė.

 

Gyventojų įsitraukimą į savivaldybės procesus didinsime dalyvaujamojo biudžeto pagalba. Prioritetu išliks gyvenamojo būsto problemų sprendimas. Šiuolaikinius poreikius turi užtikrinti ugdymo įstaigos, o vyresni gyventojai turi turėti galimybę mokintis visą gyvenimą.

 

Atnaujinsime kurortinę infrastruktūrą. Svarbiu uždaviniu išliks – krašto kelio ir dviračių tako tvarkybos darbų užtikrinimas.

 

Tapsime Žaliąja savivaldybe, o prie šio siekio įgyvendinimo prisidės Neringoje įkurtas saulės elektrinių parkas, skirtas viešiesiems ir gyventojų poreikiams tenkinti. Įrengsime dar daugiau elektromobilių įkrovimo stotelių. Atnaujinama kurorto erdvių tvarkymo technika bus ne tik draugiška aplinkai, bet ir tyliau veikianti. Matome galimybes gerinti viešojo transporto paslaugų teikimą.

 

Aktyvaus laisvalaikio erdves papildysime Juodkrantės pamaryje įrengiant krepšinio aikštelę, Nidoje – dengtus teniso kortus, o Preiloje – aktyvaus laisvalaikio zoną. Jaunoji buriuotojų karta bus ugdoma ir Juodkrantėje, kurioje taip pat įkursime uostą.

 

Kursime vietiniam verslui palankią investicinę aplinką. Sieksime, kad investuotojai Neringoje susidurtų su kuo mažiau kliūčių.

 

Diegsime kūrybines naujoves. Neringos identitetą stiprinsime pasitelkiant šio krašto amatus, didinant kurorto lankytinų objektų patrauklumą, aktualizuojant kultūros paveldą.  

 

Kartu su savivaldybės administracija ir savivaldybei pavaldžiomis institucijomis gyventojų ir svečių problemas spręsime greitai ir skaidriai.