Biržų rajonas

Biržų rajono skyriaus pirmininkas – Ritas Vaiginas.

 

Skyriaus socialinio tinklo paskyra: Facebook 

 

,,BIRŽŲ KRAŠTAS – JAUKUS GYVENTI, ILSĖTIS, KURTI VERSLĄ IR ŠEIMAS.“

 

Kartu su komandos nariais sieksime įgyvendinti šias užduotis:

 

- Sparčiau spręsime žvyruotų gatvių  ir žvyrkelių asfaltavimo, šaligatvių atnaujinimo darbus. Peržiūrėsime susisiekimo maršrutus į kaimo gyvenvietes.

 

- Priimsime sprendimus dėl Biržų ligoninei reikalingos įrangos įsigijimui,  naujų specialistų pritraukimui, poliklinikos paslaugų savalaikiam  teikimui rajono gyventojams.

 

- Padėsime jaunoms, daugiavaikėms šeimoms socialinių sąlygų gerinimu, kursime palankią aplinką neįgaliesiems, vyresnio amžiaus žmonėms.

 

- Priimsime sprendimus dėl reikalingų specialistų pritraukimo ugdymo įstaigose. Spręsime finansavimo klausimą dėl sporto komplekso su baseinu statybos.

 

- Spartinsime daugiabučių namų renovaciją, jų kiemų ir aikštelių atnaujinimo darbus. Teiksime sprendimus dėl Biržų miesto ir seniūnijų vandens tinklų plėtros, vandens nugeležinimo, nuotekų tinklų įrengimo ir atnaujinimo. Tęsime paramą gyventojams dėl individualių nuotekų valymo įrenginių įsirengimo kaimo vietovėse.

 

- Spręsime dėl verslui reikalingų sklypų  infrastruktūros įrengimo. Priimsime sprendimus dėl verslininkų kuriančių darbo vietas skatinimo.

 

Šis kelias tikrai nėra lengvas, bet tvirtai tikime, kad atėjo metas mūsų kraštui pradėti pilnavertį savivaldos gyvenimą, kuriame yra gerbiamas ir girdimas kiekvienas pilietis.