Birštonas

Birštono skyriaus pirmininkė – Jurgita Šeržentienė.

 

Atėjo laikas pokyčiams miesto valdyme, Vardan Birštono. Vardan Lietuvos. Ir svarbiausia, kad tai virstų darbais, ne žodžiais.

 

Šiuo metu esame ant permainų slenksčio, miestas turi augti, turi tobulėti ir gerėti birštoniečių gyvenimas, bet tam reikalingi pokyčiai miesto valdyme. Tiek versle, tiek bet kurioje kitoje įstaigoje, vadovų pokyčiai duoda  neaprėpiamą naudą, atneša naujas idėjas, naują kryptį. Esame pasiruošę prisiimti, kokie dideli laukia iššūkiai ir tvirtai tikime, kad iki šiol sukaupta vadovaujamojo darbo patirtis, įgimta lyderystė, gebėjimas sujungti visus argumentus į vieną tikslą, įtikinti skirtingų interesų žmones, rasti bendrą sprendinį yra mūsų stipriausios pusės. 

 

Todėl, pasižadame:

 

- Vienodai gerai atstovauti bet kurio žmogaus interesus priimant savivaldos sprendimus.

 

- Kelti aukštus kvalifikacinius reikalavimus įstaigų vadovams, siekti ne asmeninių tikslų,o reikalauti, kad jie kartu su kolektyvų nariais ieškotų pačių geriausių sprendimų miestui.

 

- Skatinti kurtis kuo daugiau smulkaus verslo įmonių Birštone iš vietos gyventojų.

 

- Stiprinti PSPC įstaigos darbą. Nes kurorte, mes privalome gauti aukščiausio lygmens sveikatos apsaugos paslaugas.

 

- Kontroliuoti ir reikalauti tik kokybiškų sprendinių ne tik namų renovacijos procese, tačiau kiekvieno investicinio projekto valdyme.

 

- Didelį dėmesį skirti kokybiškam švietimui, ir užklasinei vaikų veiklai.

 

Gerai pažinodama bendruomenę, suprasdama visus savivaldos skaudulius ir džiaugsmus prašau Jūsų – pasitikėkite mumis.