Demokratai: konservatorių Vyriausybės pasitraukimas būtų geriausia, kas galėtų nutikti Lietuvai

Demokratai: konservatorių Vyriausybės pasitraukimas būtų geriausia, kas galėtų nutikti Lietuvai
 
Penktadienį posėdžiavusi Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ Valdyba įvertino Vyriausybės atstovų bei valdančiosios koalicijos partnerių siūlymus dėl galimos Vyriausybės griūties bei pirmalaikių rinkimų.
 
Pažymime, kad Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų lyderio samprotavimų pagrindinis tikslas yra nukreipti visuomenės dėmesį nuo Vyriausybę purtančių skandalų ir akivaizdžios nekompetencijos bei neskaidrumo apraiškų. Šios Vyriausybės atstovams ši priemonė tampa įprastinės taktikos dalimi, savotiškai šantažuojant Lietuvos žmones – ar tai būtų neskaidrūs ir žalingi Kaliningrado tranzito klausimai, ar rimtų klausimų keliantys savivaldybių tarybų narių lėšų grobstymo atvejai.
 
Raginame Tėvynės sąjungos-LKD atstovus kuo greičiau priimti sprendimus bei gilėjančios ekonominės krizės akivaizdoje nesukelti valstybėje papildomos suirutės. Esame įsitikinę, kad šios susikompromitavusios bei visuomenei žalingas reformas teikiančios Vyriausybės pasitraukimas būtų geriausia, kas galėtų nutikti Lietuvai.
 
Pažymime, kad pirmalaikiai Seimo rinkimai nėra Tėvynės sąjungos-LKD Prezidiumo kompetencijos klausimas. Pirmiausiai Lietuvos žmonėms turi būti pateikti aiškūs atsakymai dėl Vyriausybės ateities, tik tada gali būti įvertintos visos galimybės suformuoti veiksmingą valdančiąją daugumą Lietuvos Respublikos Seime.
 
Pasidalinti: