Utenos rajonas

Utenos rajono skyriaus pirmininkas – Eimantas Puodžiukas.

 

Skyriaus socialinio tinklo paskyra: Facebook

 

 

Kartu kurkime naują Uteną!

 

Girdime žmonių nuogąstavimus, kad Utenai reikia pokyčių. Pritariame tam. Utena nuostabus kraštas, tačiau jaunimas jį palieka, investicijos aplenkia, miestas sensta ir stagnuoja.

 

Ilgamečiai Utenos politikai daug žadėjo ir turėjo ne vieną kadenciją pažadus įgyvendinti, bet deja. Uteniškiai verti gyventi oriai ir didžiuotis savo miestu.

 

Atėjo metas savivaldai veikti kiekvieno Utenos rajono žmogaus labui, o ne siaurai interesų grupei. Mūsų tikslai:

 

Skaidri savivaldos ir jai pavaldžių įstaigų veikla – organizuojant bendruomenių dienas ir priimant sprendimus, atliepiančius gyventojų lūkesčius ir interesus.

 

Bendruomenių stiprinimas – siekiant Utenos nevyriausybinių organizacijų veiklos sklandumo, bendruomenių veiksmingumo ir paslaugų priartinimas prie žmogaus.

 

Kokybiškos viešosios paslaugos – sudarant patrauklias sąlygas atvykti jauniems medikams, skiriant papildomą finansavimą pagalbos specialistams ugdymo įstaigose, didesnį dėmesį Utenos miesteliams ir jų gyventojų poreikiams, kuriant Utenos kultūrinį veidą.

 

Kviečiame visus tapti klestinčios naujos Utenos kūrėjais! Didelius darbus padaro aktyvūs, iniciatyvūs ir veržlūs žmonės. Politikai neturi jiems trukdyti.