Telšių rajonas

Telšių rajono skyriaus pirmininkas – Leonidas Jegorovas.

 

Skyriaus socialinio tinklo paskyra: Facebook 

 

 

Demokratija reiškia „Žmonių balsą“. Mes, žemaičiai, garsėjame savo užsispyrimu ir nuosekliu darbu, todėl mums nereikia sprendimų „iš viršaus“. Telšių rajono Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ tikslas, kad kiekvienas Telšių krašto gyventojas galėtų jaustis čia šeimininku. Mes įsipareigojame kiekvienam Telšių krašte gyvenančiam žmogui, kiekvienam verslui - kasdien ir su didele energija dirbti mūsų visų bendram labui.

 

VARDAN KIEKVIENO TELŠIŲ KRAŠTE GYVENANČIO ŽMOGAUS!

 

Turime labai konkrečius pasiūlymus, aktualius kiekvienam Telšių krašto žmogui:

 

- Visi vaikai privalo turėti galimybes lankyti jiems reikiamus būrelius, ikimokyklines ugdymo įstaigas nuo 1 metų. VAIKO GIMIMO KREPŠELIS 1000 EURŲ.

 

- Žmonės su negalia ir senjorai turi pasiekti jiems reikalingas paslaugas savarankiškai ir nemokamai - SOCIALINIS TAKSI NEMOKAMAI.

 

- Sieksime, kad tiek Telšių miesto, tiek Telšių rajono gyventojams būtų sudarytos palankios galimybės kurti darbo vietas bei pradėti verslo ir socialines iniciatyvas.

 

- Užtikrinsime viešą Telšių rajono savivaldybės tarybos, komitetų ir komisijų posėdžių transliaciją, užkirsdami kelią vietos politikams žongliruoti tuščiais žodžiais - reikalausime konkrečių darbų, sprendimų ir atsakomybės.

 

- Telšių rajono savivaldybėje inicijuosime „Kurk savo kraštui“ programą, kuriai pasitelksime sostinėje ar kitose šalyse dirbančius mūsų krašto talentus, norinčius ir galinčius padėti savo gimtajam kraštui.

 

- Sieksime, kad Telšių rajono savivaldybė steigtų atsinaujinančių išteklių parkus, aktyviai skatintų bei dalyvautų steigiant atsinaujinančių išteklių energijos bendrijas.

 

- Kultūra ir sportas turi būti prieinami visiems ir kiekvienam.

 

- Bendra Telšių miesto ir rajono infrastruktūra turi būti sutvarkyta - jokių išgriautų ir metų metus nebaigtų taisyti gatvių!