Šiaulių rajonas

 

 

Šiaulių rajono skyriaus pirmininkas – Mantas Šakočius.

 

Skyriaus socialinio tinklo paskyra: Facebook 

 

 

Mums visada buvo ir yra  svarbu, kokiais pasiekimais, problemomis, ar rūpesčiais gyvena Šiaulių rajono žmonės.  Mūsų aktyvi veikla, nuolatinis dalyvavimas susitikimuose, renginiuose, leidžia gerai pažinti Šiaulių rajoną.

 

Esame įsitikinę, kad mūsų patirtis ir noras toliau atsakingai, pasiaukojančiai dirbti rajono žmonių labui ir būti dar labiau naudingais yra grindžiami mūsų asmeninėmis ir profesinėmis savybėmis.

 

Mūsų rajonas keičiasi dėka seniau parengtų projektų, Valstybės investicijų ir Europinės paramos, tačiau pokyčiai galimi žymiai spartesni, jei būtų aktyviau dirbama dėl investicijų, verslo pritraukimo, jei būtų turima daugiau iniciatyvų ir gebama išmintingai bendradarbiauti su visais, jei ieškoma kompromisų ir mokama susikalbėti.

 

Įvairių specialistų savivaldybėje, idėjų ir vizijų stoka stabdo pažangos procesus.

 

Šiaulių rajonas – žiedinė savivaldybė, todėl sprendžiant  švietimo, medicinos, pavežėjimo ir kitus klausimus – būtinas dialogas su Šiaulių miesto taryba.

 

Reikia dialogo su verslininkais, įsteigiant maitinimo ir apgyvendinimo paslaugas, kurių dabar labai trūksta, ypač Kuršėnuose.

 

Turėdamas išskirtinės reikšmės sakralinius ir kultūros objektus, turtingą istoriją  bei vaizdingą gamtą Šiaulių rajonas galėtų tapti išvystyto turizmo traukos centru, todėl šioje srityje galima ir būtina daug nuveikti, tik reikia  dialogo su smulkiaisiais  verslininkais, vietos gyventojais ir atsakingomis institucijomis. Tai tik keletas akcentų, o jų gausu įvairiose srityse.

 

Esame pasiruošę aktyviam darbui. Mūsų gebėjimas telkti bendrai veiklai, sąžiningumas ir atsakomybė leis padaryti daug prasmingų darbų Šiaulių rajono žmonių labui. Kurkime savo krašto ateitį kartu!