Šiaulių miestas

Šiaulių miesto skyriaus pirmininkas – Domas Griškevičius.

 

Skyriaus socialinio tinklo paskyra: Facebook

 

 

Šiauliai – miestas kiekvienam

 

Nėra vieno visiems tinkamo sprendimo, neįmanoma visko įsprausti į vienodus rėmus. Todėl socialinėje medijoje daromi sprendimai, nėra tinkami Šiaulių miesto žmonėms. Jie kiršina, diskriminuoja ir skaldo. Mūsų tikslas - realus dialogas su gyventojais, o ne tik įrašai socialiniuose tinkluose, ne tik nauji projektai, bet ir pradėtų įgyvendinti bei jau esamų – efektyvumas ir veiksmingumas.

 

Mūsų vizija - ĮTRAUKUSIS miestas, kuriame visiems prieinamos socialines paslaugos, sveikata, švietimas sportas, kultūra, turizmas, tvarusis verslas, aplinkosaugos žaliasis kursas, efektyvi energetika.

 

Mums svarbu, kad didžiulis dėmesys skirtas miesto infrastruktūros gerinimui būtų tolygiai padalintas su dėmesiu kiekvienam žmogui - šiauliečiui. Pagarba, konstruktyvus dialogas ir solidus miesto atstovavimas įvairiose srityse – to reikia Šiauliams.

 

Mūsų miestas gali būti pilnas gyvybės! Kiekviename miesto kampelyje ar renginyje, laukiamas bus ir gerai jausis kiekvienas: mokinys, studentas, daugiavaikis tėtis, vieniša mama, neįgalus vaikas, garbus senjoras, sėkmingas verslininkas.

 

Visi esame susiję nematomais saitais. Kurdami palankią aplinką įvairaus dydžio verslui, drauge auginamame ateities milžinus, kuriame darbo vietas specialistams. Gerindami ugdymo galimybes, išlaikome mieste jaunas šeimas.

 

Šiauliai – ateities miestas, kuriame klesti ne biurokratija, o demokratija.