Pasvalio rajonas

Pasvalio rajono skyriaus pirmininkė – Jūratė Jovaišienė.

 

Skyriaus socialinio tinklo paskyra: Facebook

 

 

Rinkimės geresnę Pasvalio ateitį!

 

Pasvaliui reikia kitokios ateities.

 

Profesionaliai ir skaidriai gyventojams tarnaujanti vietos valdžia, laimingi, apsirūpinę gyventojai, turintys švarią, patogią gyvenamąją ir poilsiui pritaikytą aplinką, gaunantys kokybiškas viešąsias paslaugas, turintys galimybes ir vietos valdžios paramą vystyti verslą, dirbti ir užsidirbti, auginti savo vaikus – tai ne svajonė, bet tikras planas Pasvaliui, kuriuo tvirtai tikime!

 

Kartu su komanda dėsime visas pastangas, kad miestas ne tik atgimtų, bet ir būtų įgalintas rajono resursų potencialas: turizmo, sveikatinimo, teritorijų planavimo, investicijų pritraukimo srityse, būtų atlikta valdymo struktūros pertvarka, pagerinta gyventojų aptarnavimo kokybė, taip kuriant naujos kartos Pasvalio rajoną, kuriame gera gyventi visiems.

 

Mes klausiame, ar Jūs norite vėl to paties, ar naujos kokybės? Tų, kurie dešimtmečiais tik galėjo, bet taip ir nieko nepadarė, ar galinčių atnešti taip reikalingus pokyčius rajone?

 

Pasvalys – tai mūsų šeimos, mūsų namai, mūsų darbo, poilsio erdvė. Mūsų rajonas vertas geriausių sprendimų, vertas to, kad jo teikiamas galimybes pajustų visi gyventojai. Tad junkimės ir kurkime geresnę ateitį kartu!