Vilniuje įsteigtas Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ skyrius

Vilniuje įsteigtas Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ skyrius

Šeštadienį įsteigtas Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ Vilniaus miesto skyrius. Jo pirmininku vienerių metų kadencijai išrinktas šios partijos pirmininko pavaduotojas, Seimo narys Lukas Savickas. Sostinės skyrių sudaro daugiau kaip pustrečio šimto žmonių.

„Vilniaus miesto skyriaus įsteigimas yra svarbus etapas, kadangi narių skaičiumi jis yra vienas didžiausių. Kartu su jumis esame rimta politinė jėga ir turėsime vilniečiams ką pasiūlyti. Vilnius turi būti miestas, kuriame būtų komfortabilu gyventi visiems. Noriu palinkėti veržlių idėjų, gerų darbų, aktyvaus dalyvavimo vilniečių gyvenime ir pasirengimo stipriems iššūkiams, kurie mūsų laukia artimiausiu metu“, – sveikindamas susirinkimo dalyvius kalbėjo partijos pirmininkas Saulius Skvernelis.

Išrinktas skyriaus pirmininkas Lukas Savickas akcentavo stiprų komandos nusiteikimą imtis realių darbų dėl sostinės ir jos gyventojų.

„Man tenka nemažai bendrauti su vilniečiais, išgirsti jų aktualijas ir lūkesčius. Todėl dėkoju kiekvienam skyriaus nariui už išreikštą pasitikėjimą ir aktyvų norą veikti, siekti pozityvių pokyčių mieste dėl Vilniaus gyventojų ir dėl visos valstybės. Tai yra tas pagrindas, kuriuo grįsime mūsų darbą“, – teigė L. Savickas.

Skyriaus pirmininko pavaduotojais tapo Demokratų frakcijos „Vardan Lietuvos“ nariai Vilniaus miesto savivaldybės taryboje Žilvinas Šilgalis ir Taurimas Valys, taip pat įsteigto skyriaus atstovai – Edita Milaševičiūtė, Andrius Stasiukynas ir Liutauras Vičkačka.

Vilniaus miesto skyriaus valdybą iš viso sudarys 45 nariai. Į ją pateko skyriaus pirmininkas, jo pavaduotojai, šiame skyriuje esantys Seimo nariai – Saulius Skvernelis, Zigmantas Balčytis ir prof. Vilija Targamadzė, taip pat Vilniaus miesto savivaldybės tarybos narys Romasis Vaitekūnas.

Valdybą sudarys ir į ją kandidatavę skyriaus nariai: Vaidas Jakimavičius, Kęstutis Širvaitis, Kęstutis Leimonas, Žilvinas Mišeikis, Regina Misiūnė, Rimas Budinas, Aurimas Guščius, Kotryna Butkienė, Vytautas Jasiulevičius, Martyna Mickė, Giedrius Čibirka, Kęstutis Butvydas, Vidmantas Striška, Stanislovas Liutkevičius, Darius Indriūnas, Saulius Nevardauskas, Vaidas Žiemelis, Alenas Gumuliauskas, Almantas Gurklys, Andrius Kaluginas, Dalia Rutkovskienė, Inga Veževičienė, Martynas Jusys, Gitenis Pecukevičius, Laima Čekelienė, Dorita Visalgienė, Olga Vėbrienė, Justas Bražiūnas, Petras Navickas, Irmantas Burokas, Arvydas Baronas, Sameer Bhaskar, Virginija Vingrienė, Zygmunt Klonovski ir Violeta Fominienė.

Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ skyriai jau veikia 32 šalies savivaldybėse.

Partiją sudaro daugiau kaip 3000 žmonių.

Pasidalinti: