Sveikinimas Motinos dienos proga

Sveikinimas Motinos dienos proga
„Šiandien mūsų padėkos ir gražiausi žodžiai skirti Mamoms.
 
Jų meilė vaikams yra beribė – Mamos džiaugiasi, didžiuojasi, saugo ir rūpinasi.
 
Suteikta gyvybė, išmokytas pirmasis žingsnis ir žodis, suteiktas šilumos, džiaugsmo ir pasaulio pažinimo jausmas, rūpestis suklydus, atrama parklupus, lydinti šviesa gyvenimo kelyje – vienos svarbiausių ir tik kelios iš daugelio Mamos meilės išraiškų.
 
Deja, gyvenimas nėra visiems vienodas. Kai džiaugiamės, galėdami pasveikinti savo Mamas, kartu supraskime vaikus ir vyresniuosius, kurie dėl įvairių aplinkybių to negali padaryti. Todėl nuoširdžiai linkiu dvasinės stiprybės jiems ir ypatingai noriu padėkoti Mamoms, kurios, dovanodamos didžiausią meilę ir atsidavimą, augina be motiniškos rankos likusius vaikus.
 
Gražiausius žodžius Mamoms sakykime ne tik šiandien. Jos vertos mūsų padėkos ir pagarbos kiekvieną dieną. Motinos meilė nuostabi tuo, kad jos galbūt galime ir nepastebėti, tačiau ji visuomet yra.
 
Mielos Mamos, sveikinu Jūsų dienos proga. Dėkoju už Jūsų rūpestį kitais. Linkiu Jums gražiausių gyvenimo akimirkų, visada Jus supančios artimųjų šilumos, kuo geriausios sveikatos ir svajonių išsipildymo!“
 
Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ pirmininkas Saulius Skvernelis
 
Pasidalinti: