Sveikiname sulaukus Šv. Velykų!

Sveikiname sulaukus Šv. Velykų!

Mieli bičiuliai,

kartu su atbundančia gamta sutinkame ir vieną gražiausių švenčių – Šv. Velykas. Deja, šiandienos džiugesį temdo Ukrainos žemėje vykstantys tragiški įvykiai. Milijonams ukrainiečių tenka palikti savo namus, išsiskirti su artimaisiais ir, skaudžiausia, jų netekti. Kiekvieną dieną ukrainiečiai pasitinka kruvinoje kovoje ne tik dėl savo laisvės, bet ir visos Europos saugumo. Todėl dėkoju už Jūsų palaikymą, supratimą ir pagalbą Ukrainos žmonėms.

Didelei mūsų šalies gyventojų daliai nuotaikos slopsta ir dėl kitų kasdienių iššūkių, kuriuos patiria visi – esantys miestuose, miesteliuose ir kaimuose.

Vis dėlto didžiausius sunkumus galima įveikti siekiant bendro tikslo, tikint tuo, ką darome, ir būnant kartu. Nuoširdžiai džiaugiuosi dėl stiprėjančios mūsų politinės bendruomenės. Dėkoju už Jūsų sutelktumą, pasitikėjimą bendražygiais, ryžtą kurti politinę darbotvarkę ir bendrai įgyvendinti valstybę į priekį vedančius sprendimus.

Tegul tvirtos bendrystės jausmas kiekvienam Jūsų suteikia įkvėpimo, padrąsinimo ir džiugesio atskleidžiant save ir įsitraukiant į bendruomenės veiklas.  

Šv. Velykų proga noriu palinkėti, kad šviesios viltys, santarvė, gerumas ir neblėstanti artimųjų meilė užpildytų Jūsų namus. Linkiu ir stiprių bei spalvingų margučių, kurie suteiktų džiugesio ir laimės akimirkų. Linkiu ir kuo geriausios sveikatos Jums bei Jūsų artimiesiems.

Gražios šventės ir iki susitikimų!

 

Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ pirmininkas

Saulius Skvernelis

Pasidalinti: