Šiauliečius suvienijo bendras tikslas „Vardan Lietuvos“ – įsteigtas Demokratų sąjungos Šiaulių miesto skyrius

Šiauliečius suvienijo bendras tikslas „Vardan Lietuvos“ – įsteigtas Demokratų sąjungos Šiaulių miesto skyrius

Ketvirtadienį įvyko steigiamasis Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ Šiaulių miesto skyriaus susirinkimas. Skyrius vienija daugiau kaip 150 šiauliečių. Partija oficialiai įsteigta sausio 29 d. Palangoje. Šiuo metu vyksta skyrių Lietuvos savivaldybėse steigimas.

Steigiamajame susirinkime buvo išrinkti skyriaus valdymo organai – skyriaus pirmininkas, kuriuo tapo Seimo narys Domas Griškevičius, pirmininko pavaduotojai: Asta Lesauskienė, Dalia Dambrauskienė, Dijana Rupeikienė, Fausta Roznytė ir Malik Agamalijev. Išrinkta Skyriaus valdyba, kurią sudaro 33 išrinkti skyriaus nariai.

 „Labai džiaugiuosi, kad Šiauliuose įsteigėme gausų ir aktyvų skyrių, kad šiauliečiai esame vertinami partijoje: Įrodėme, kad rimtai žiūrime į miesto politinės bendruomenės būrimą Šiauliuose. Visada svarbiausi yra žmonės, todėl matydamas ir žinodamas susirinkusių žmonių veiklą ir potencialą tikiu suburtos komandos stiprybe ir galimybėmis“, – sakė Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ Šiaulių miesto skyriaus pirmininkas Domas Griškevičius.

Gausiai susirinkę nariai diskutavo ne tik apie skyriaus veiklą, jos struktūrą ir artimiausius darbus, bet ir apie pagalbą nuo Rusijos agresijos kenčiančiai Ukrainai, jos vaikams. Be to, buvo diskutuojama apie būtinybę kurti teigiamą politinių diskusijų aplinką Šiauliuose, įgalinti šiauliečius spręsti miesto problemas, aptartos artimiausios visuomeninės iniciatyvos.

Šiaulių miesto skyrius išsiskiria tuo, kad jame dalyvauja labai skirtingi asmenys: studentai, mokytojai, valstybės tarnautojai, gydytojai, aplinkosaugininkai, verslininkai, senjorai. Dalis jų jau turi politinės patirties, yra savo sričių specialistai, kaip švietimo srityje ilgametę patirtį sukaupusios Asta Lesauskienė, Dalia Dambrauskienė, skyriuje veikia ir aktyvūs aplinkosaugininkai – džiaugiamės prisijungusia Dijana Rupeikiene.

„Noriu dar kartą visus pakviesti prisijungti prie Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“. Politika yra dialogas, tad  noriu paskatinti šį dialogą kurti kartu mūsų mieste. Kiekvienas šiaulietis turi pareigą ir teisę prisiimti atsakomybę už savo miesto ateitį“, – pratęsė Šiaulių miesto savivaldybės tarybos narys ir skyriaus pirmininko pavaduotojas Malik Agamalijev.       

Demokratų sąjunga „Vardan Lietuvos“ yra centro kairės politinė jėga, kurios pirmininku sausį išrinktas Saulius Skvernelis, kurio vienu iš pavaduotojų yra šiaulietis Domas Griškevičius, į Demokratų sąjungos valdybą išrinkta kita šiaulietė Fausta Roznytė. Šiauliu miesto skyrius, būdamas vienu iš didžiausių šioje politinėje partijoje, tikisi įtraukti šiauliečius į visuomeninį, politinį miesto ir valstybės gyvenimą.

Pasidalinti: