Seimo opozicija ir be „valstiečių“ surinko parašus neeilinei sesijai

Seimo opozicija ir be „valstiečių“ surinko parašus neeilinei sesijai
Antradienį surinktas pakankamas Seimo narių parašų skaičius – 47, kuris leidžia surengti neeilinę Seimo sesiją.
 
„Opozicinėms frakcijoms, nepaisant to, kad savo vado interesus tenkinantys „valstiečiai“ atsisakė prisijungti, pavyko surinkti reikiamą parlamentarų parašų skaičių, norint, kad šį ketvirtadienį vyktų neeilinė Seimo sesija.
 
Matome, kaip valdantieji, dangstydami savo atstovus, pamina visuomenės teisę žinoti apie galimą ikiteisminio tyrimo informacijos nutekinimą, kuriuo buvo siekiama nuslėpti visą šalį sudrebinusį galimos pedofilijos skandalą.
 
Dar kartą aiškiai pabrėžiame, kad mes nekalbame apie ikiteisminį tyrimą, kokios apimties, kokiu sunkumu buvo galimai padarytas nusikaltimas, tai nustatys teismas. Tačiau mes prašome viešų paaiškinimų iš Seimo pirmininkės. Nes mes, kaip parlamento nariai turime žinoti, ar galime pasitikėti tokia Seimo vadove, o visuomenė – matyti tikruosius politikų veidus.
 
Be viso to, neeilinė sesija reikalinga tam, kad nedelsiant galėtumėme Seime koreguoti įstatymus, kad būtų stiprinama vaikų apsauga, mažamečių ir nepilnamečių seksualinio prievartavimo aukų teisinė pagalba.
 
Dėkoju opozicinių frakcijų kolegoms. Šiandien uždegta žalia šviesa imtis minėtų darbų", – teigia Demokratų frakcijos „Vardan Lietuvos“ seniūnas Lukas Savickas.
 
 
Pasidalinti: