Saulius Skvernelis pristatė kandidatą į Klaipėdos merus - miestui reikia permainų ir proveržio

Saulius Skvernelis pristatė kandidatą į Klaipėdos merus - miestui reikia permainų ir proveržio

Klaipėdoje Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ pirmininkas Saulius Skvernelis pristatė Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ iškeltą kandidatą į Klaipėdos miesto merus – Artūrą Bogdanovą. Renginio metu buvo išsakyta ne tik S. Skvernelio vizija Klaipėdai, bet ir įvardyta demokratų kandidatų komanda bei jų paruošta programa artėjantiems savivaldos rinkimams.

„Klaipėda yra miestas, kuris strategiškai nepaprastai svarbus visai Lietuvai. Tačiau per pastaruosius metus miestas pateko į milžinišką stagnaciją. Mūsų komandos uždavinys yra pakeisti, kad Klaipėda vėl taptų veržliu, augančiu miestu bei neštų didelę naudą ne tik klaipėdiečiams, bet ir visai Lietuvai“, – mintimis dalijosi demokratų lyderis S. Skvernelis.

Buvęs Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos direktorius bei žemės ūkio viceministras, o šiandien – kandidatas į Klaipėdos merus A. Bogdanovas – pristatydamas tiek pačią komandą, tiek jos parengtą programą itin didelį dėmesį skyrė kasdienėms uostamiesčio gyventojų problemoms, geresnėms sąlygoms čia gyventi bei kurti verslus, taip pat kalbėjo apie miesto patogumą atvykstantiems svečiams.

„Miesto valdžia turi tarnauti žmonėms, visi dideli darbai prasideda nuo mažų, kuriuos mes ir turime pradėti daryti šiandien. Mūsų komanda atsineša įsipareigojimą – kasdien dirbti miestiečių labui“, – apie komandos viziją pasakojo A. Bogdanovas.

Komandos pristatyta „Kasdien už Klaipėdą“ idėja – sprendžiant kasdienes problemas bei miesto valdžiai diena iš dienos dirbant vardan uostamiesčio gerovės, Klaipėda taps patogiu miestu gyventi tiek senjorams, tiek jaunimui.

 

Programoje trys pagrindiniai tikslai

Demokratų komandą savo programoje išskyrė tris pagrindinius tikslus – miesto patogumas, patrauklumas bei ekologiškumas.

„Mūsų programa orientuota į vieną didžiausių Klaipėdos miesto problemų – jo mažėjimą. Deja, bet tenka pripažinti, kad mieste sparčiai mažėja gyventojų skaičius. Mūsų komandos manymu, pirmiausia miestas turėtų būti patogus gyventi kasdien, tai skatins jaunų žmonių norą čia įsikurti“, – sakė A. Bogdanovas.

Klaipėdos demokratų sąrašo narė Elida Mantulovė pristatė komandos parengtos programos dalį, skirtą miesto ekologijos puoselėjimui.

„Klaipėda iš prigimties turi pareigą būti žaliuoju miestu – unikali aplinka, UNESCO saugomos teritorijos aplink miestą. Tam, kad būtume išties ekologiškas bei švarus miestas, savo programoje išskyrėme net keletą priemonių. Viena iš jų – „Žaliosios bangos” projekto miesto eisme plėtra“, – kalbėjo E. Mantulovė.

Kita komandos narė – Asta Dirgelienė – pristatė komandos keliamas gaires miesto patrauklumui skatinti. Pristatyti planai apie socialinės infrastruktūros ir socialinių verslų iniciatyvų skatinimą, darželių ir mokyklų plėtrą, efektyvesnes sąlygas sportininkų rengimui, jūrinės kultūros ir tradicijų puoselėjimą, „Medijų centro“ įkūrimą Klaipėdoje.

 

Komandoje kompetencijos iš skirtingų sričių

Demokratų kandidatų į miesto savivaldybės tarybą komandą sudaro skirtingų sričių atstovai,turintys ilgametę profesinę patirtį.

Pirmajame sąrašo dešimtuke: Klaipėdos miesto tarybos narė bei finansų ir projektų valdymo departamento direktorė Klaipėdos autobusų parke Elida Mantulovė, įmonės „Klaipėdos nafta” terminalų apsaugos pareigūnas bei buvęs Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato viešosios tvarkos tarnybos viršininkas Andrius Leliuga, Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Asta Dirgėlienė, Klaipėdos verslininkas, valdantis pajūrio viešbučių ir restoranų tinklą, Juozas Tubinas, Klaipėdos įmonės „Amekus” projektų direktorius Aurelijus Karolis, istorikė bei mokslų daktarė, buvusi Seimo narė Irena Šiaulienė, verslininkas Raimundas Janušauskas, finansininkė Vilma Monikienė bei Nacionalinės žemės tarnybos prie Žemės Ūkio ministerijos vyriausiasis specialistas Svajūnas Mačiulskis.

 

Klaipėda rinksis jau kovo mėnesį

Primename, kad klaipėdiečiai naują miesto merą bei savivaldybės narius rinksis jau šių metų kovo 5 d. ketverių metų kadencijai.

Artėjančiuose savivaldybių merų ir tarybų rinkimuose Demokratų sąjunga „Vardan Lietuvos“ dalyvaus 7-uoju numeriu.

Klaipėdos miesto skyriaus sąrašas į tarybą kelia 22 kandidatus.

 

Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ kandidato į Klaipėdos miesto merus – Artūro Bogdanovo – bei jo komandos pristatymą galite žiūrėti ČIA.

 

Politinė reklama bus apmokėta iš Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ politinės kampanijos sąskaitos.

 

Pasidalinti: