Pustrečio šimto žmonių Vilniuje steigs Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ skyrių

Pustrečio šimto žmonių Vilniuje steigs Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ skyrių

Šeštadienį Vilniuje bus steigiamas Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ skyrius. Jis šiuo metu vienija daugiau kaip 250 žmonių. Įsteigus Vilniaus miesto skyrių jis taps vienu didžiausiu šios politinės partijos padaliniu Lietuvoje.

„Dėkoju mūsų bendruomenės nariams, kurie telkiasi vieningam darbui tiek didžiuosiuose miestuose, tiek ir rajonuose. Kiekvienas jų puikiai žino savo vietovės gyventojų problemas ir aktualijas. Bendražygių ryžtas dirbti kartu, realizuoti savo žinias ir gebėjimus nuteikia stipriai darbotvarkei visoje Lietuvoje“, – sako Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ pirmininkas Saulius Skvernelis.

Steigiamajame Vilniaus skyriaus susirinkime bus išrinktas jo pirmininkas, pavaduotojai, valdybos nariai. Pretenduoti į valdymo organus gali visi būsimo skyriaus nariai.

Pasak Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ pirmininko pavaduotojo, Seimo nario Luko Savicko, be ambicingų reprezentacinių miesto pokyčių pirmiausia reikia stengtis, kad jame gyventi būtų patogu patiems vilniečiams.

„Būtina ieškoti galimybių reikšmingai spręsti šildymo kainų problemą, atnaujinti miesto komunikacinių tinklų sistemą, pasirūpinti, kad sodų bendrijų gyventojai taip pat turėtų galimybę naudotis centralizuota atliekų ir nuotekų sistema bei saugiais, apšviestais ir prižiūrimais keliais. Skatinant pramonės ir gamybos sektorius turime pasirūpinti, kad Vilniuje atsirastų užsienio investuotojams patrauklūs pramonės parkai ir naujos darbo vietos. Be to, vieni iš daugiausiai emocijų keliančių klausimų – ikimokyklinio ugdymo įstaigų tinklo pertvarka, socialinė politika, rūpestis jautriausiomis visuomenės grupėmis“, – pažymi L. Savickas.  

Steigiamasis Vilniaus skyriaus susirinkimas vyks Vilniaus universiteto bibliotekos Mokslinės komunikacijos ir informacijos centre.

Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ skyriai jau veikia 27 šalies savivaldybėse.

Partiją sudaro daugiau kaip 3000 žmonių.

Pasidalinti: