Parlamentarai Tomas Tomilinas ir Kęstutis Mažeika lankosi Ukrainoje

Parlamentarai Tomas Tomilinas ir Kęstutis Mažeika lankosi Ukrainoje
Šiomis dienomis mūsų partijos atstovai – parlamentarai Tomas Tomilinas ir Kęstutis Mažeika lankosi Ukrainoje.
 
T. Tomilinas susitikimo su Prezidentu Volodymyru Zelenskiu metu pasakė, kad Ukraina dabar yra ne tik stiprių žmonių šalis, kuriais žavisi visas pasaulis, bet ir stiprių idėjų valstybė, gebanti pateikti pasauliui esminių globalių pasaulio problemų sprendimų receptus.
 
„Ukraina turi Europos saugumo viziją, kuri neįmanoma be Ukrainos dalyvavimo, jos autoritetas ir politinė valia labai reikalinga ieškant idėjų dėl klimato, skurdo, branduolinio saugumo, energetikos, Jungtinių tautų reformų“, – pabrėžia Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ pirmininko pavaduotojas T. Tomilinas.
 
„rusai kariauja dėl pinigų, o Ukrainos žmonės – dėl savo vaikų”. Taip per susitikimą su Lietuvos delegacija kalbėjo Kijevo meras Vitalijus Kličko. Pasak jo, putinas (mums iš didžiosios raidės jo pavardės nesinori rašyti) galvoja, jog žmonės išsigąs netekę šilumos, elektros, tačiau visas šitas teroras tik padaro ukrainiečius piktesniais – žmonės vis daugiau pyksta ir jų motyvacija kasdien didėja!
 
Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ atstovai Tomas Tomilinas ir Kęstutis Mažeika, dalyvaudami Seimo ir Ukrainos Aukščiausiosios Rados Asamblėjos sesijoje Kyjive, apžiūrėjo bombomis sugriautas miesto vietas.
 
Pasak jų, Lietuva atstatys mokyklą Borodiankoje, kur daugiabučiai susprogdinti aviacinėmis bombomis ir darželį Irpinėje, kuris buvo paskutinis okupuotas miestas Kijevo prieigose.
 
„Ten aplankėme karo žaizdų – sudegusių mašinų – stichiškai sukurtą monumentą. Žmonės su ašaromis akyse dėkoja Lietuvai už tikrą draugystę, tiki pergale, nebijo šaltos žiemos ir kuria ateities planus, nepaisant nežmoniškų išbandymų ir karo siaubo“, – sako Kęstutis Mažeika.
 
Daugiau nuotraukų iš Ukrainos – partijos Facebook paskyroje.
 
 
Olgos Posaškovos nuotr.
Pasidalinti: