Neringoje suformuotas pirmasis Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ skyrius

Neringoje suformuotas pirmasis Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ skyrius

Penktadienį Nidoje įvyko Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ Neringos skyriaus steigiamasis visuotinis susirinkimas. Jo metu suformuotas pirmasis šios politinės jėgos skyrius Lietuvoje. Skyriaus pirmininku vienerių metų kadencijai išrinktas Neringos savivaldybės meras Darius Jasaitis, jo pavaduotoju tapo bendrapartietis, savivaldybės tarybos narys Vaidas Venckus.

„Demokratų sąjungą „Vardan Lietuvos“ įsteigėme šalies gyventojams išreiškus pasitikėjimą ir norą burtis į naują politinę komandą. Dabar savo veiklą jau pradės ir partijos skyriai įvairiuose regionuose. Sveikinu Neringos atstovus su sėkminga pradžia, esame pasiryžę kartu konstruktyviai dirbti ir prisidėti prie visoje Lietuvoje būtinų sprendimų priėmimo, taip pat bendromis pastangomis palaikyti Ukrainos žmones, didvyriškai kovojančius ne tik už savo, bet ir visos Europos saugumą”, – sako Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ pirmininkas Saulius Skvernelis.

Pasak Neringos savivaldybės mero D. Jasaičio, stiprioje ir sutelktoje komandoje bus galima tinkamai atstovauti Lietuvos savivaldą bei siekti, kad šalies sostinėje būtų gerai girdimos ir regionų problemos.

„Užsibrėžtų tikslų įgyvendinimui svarbi ne tik aiški vizija, bet ir kryptingas bei nuoseklus darbas. Tikiu, kad tokiomis savybėmis bei vertybėmis pasižymi ir partijos Neringos skyriaus nariai, kuriems dėkoju už išreikštą pasitikėjimą. Artėjantys savivaldos rinkimai yra proga dar kartą peržvelgti jau nuveiktus darbus, Neringą palietusius pokyčius bei nusistatyti naujus, kurorto bendruomenei, svarbius tikslus“, – kalbėjo D. Jasaitis.

Neringos skyriaus Valdybos nariais tapo meras D. Jasaitis, V. Venckus, Aušra Mikalauskienė, Diana Starkutė-Kriukovė, Stasys Valančius, Ričardas Kičiatovas, Narūnas Lendraitis, Arūnas Burkšas, Mindaugas Vaitonis ir Sigitas Šveikauskas. 

Susirinkimo metu skyriaus sekretore išrinkta A. Mikalauskienė, iždininke – Rima Tarvydaitė-Atkočaitienė, pasiūlyti kandidatai į skyriaus ir partijos Etikos ir skaidrumo komisiją.

Naujai suformuotame Neringos skyriuje šiuo metu yra 49 nariai.

Demokratų sąjungą „Vardan Lietuvos“ sudaro daugiau kaip 3000 žmonių.

 

Pasidalinti: