Naujasis Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ frakcijos seniūnas – Lukas Savickas

Naujasis Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ frakcijos seniūnas – Lukas Savickas
„Norių padėkoti kolegoms, kurie man šiandien suteikė didžiulę atsakomybę ir pareigą vadovauti frakcijai tuo metu, kai Lietuva yra sudėtingoje situacijoje. Galiu tvirtai pasakyti, kad mano, kaip seniūno tikslas – užtikrinti kaip galima didesnę pagalbą Lietuvos žmonėms ir verslams.
 
Frakcijoje turime paruošę daugiau kaip 50 įstatymų pataisų bei projektų, kurių nemaža dalis yra nukreipta padėti kovoti su beprecedente, istoriškai didžiausia infliacija Lietuvoje, energetine krize bei užtikrinti valstybės stabilumą.
 
Nors valdantieji vasarą pramiegojo, neparodė noro dalytis šia didžiule našta, šiandien sakau – namas dega ir ji turime gesinti.
 
Nesvarbu, kieno geros iniciatyvos bus priimtos, svarbu, kad jos būtu priimtos kaip galima greičiau. Tad tikiuosi, kad valdantieji nusileis iš stiklo bokšto ir kartu dirbsime vardan Lietuvos“, – teigia frakcijos seniūnas Lukas Savickas.
 
Primename, kad šeštadienį seniūno pavaduotojais išrinkti buvęs premjeras, Seimo Biudžeto ir finansų komiteto pirmininko pavaduotojas Algirdas Butkevičius bei Energetikos ir darnios plėtros komisijos pirmininko pavaduotoja, Švietimo ir mokslo komiteto narė Laima Nagienė.
 
Kiek anksčiau frakcija pristatė ir savo prioritetinius projektus: 0 proc. PVM šildymui, NPD prilyginimas MMA, elektros kainos lubų fiksavimas, pagalba gyventojams ir verslui, kurio 10 proc. ir daugiau kaštų sudaro energetikos ištekliai, dirbtinių ribojimų saulės elektrinių plėtrai naikinimas ir kt.
 
Pasidalinti: