Lazdijų rajono savivaldybė apdovanota dvejomis Auksinėmis krivūlėmis

Lazdijų rajono savivaldybė apdovanota dvejomis Auksinėmis krivūlėmis

Penktadienį Lietuvos savivaldybėms, labiausiai nusipelniusioms konkrečiose srityse, įteikti svarbiausieji savivaldos metų apdovanojimai – 16 „Auksinės krivūlės“ statulėlių.

Net du kartus „Auksinės krivūlės“ įteiktos Lazdijų rajono savivaldybei:

 – už įžvalgumą remiant ateities žaliąją energiją ir pagalbą realizuojant žaliojo verslo idėjas (Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje nominacija);

– už paramą apgyvendinant Taikos meto užduotis vykdžiusius karius per nelegalios migracijos krizę bei už paramą rengiant Valstybės ginkluotosios gynybos planus vienetų atsakomybės rajone (Krašto apsaugos ministerijos nominacija).

Pasak Lazdijų rajono merės, Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ pirmininko pavaduotojos @Ausma Miškinienė, šie apdovanojimai rodo, kad Lazdijų krašto iniciatyvos, idėjos ir visų jos gyventojų susitelkimas krizių akivaizdoje, gebėjimas spręsti iššūkius ir ieškoti galimybių buvo teisingas, yra pastebėtas ir vertinamas.

Merė nuoširdžiai dėkoja visų krizių akivaizdoje ypatingai sunkiai, daug, sąžiningai ir atsakingai dirbusiems ir dirbantiems savivaldybės ir jos įstaigų darbuotojams, jaunimui, senjorams, socialiai atsakingam verslui ir visiems išmintingiems rajono gyventojams. Šie apdovanojimai yra Jūsų darbo, iniciatyvų ir geranoriškumo įvertinimas.

Nuotrauka – LSA | Dainius Stankus.

 

Pasidalinti: