Lazdijų rajono merė Ausma Miškinienė stabdo narystę Demokratų sąjungoje „Vardan Lietuvos“

Lazdijų rajono merė Ausma Miškinienė stabdo narystę Demokratų sąjungoje „Vardan Lietuvos“

Lazdijų rajono savivaldybės merė Ausma Miškinienė ketvirtadienį Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ valdybai pateikė prašymą stabdyti narystę partijoje iki to laiko, kol Lazdijų rajono savivaldybėje bus baigtas jos inicijuotas neplaninis auditas tema „Lazdijų r. sav. tarybos narių išlaidų kompensavimo ir jų dalinio darbo apmokėjimo pagrįstumas”. Politikė informavo, kad iki minėto laikotarpio atsisako ir visų partijoje užimamų pareigų (A. Miškinienė ėjo partijos pirmininko pavaduotojos ir valdybos narės pareigas, buvo  Lazdijų skyriaus pirmininkė).

Šiandien vykusiame partijos valdybos susirinkime A. Miškinienės prašymas buvo patvirtintas - narystė partijoje sustabdyta. Demokratų sąjungos pirmininkas Saulius Skvernelis pripažįsta, kad bendražygės A. Miškinienės indėlis kuriant partiją ir užtikrinant jos sėkmingą veikimą buvo vienas kertinių, tačiau keliami klausimai dėl kompensacinių išlaidų 2019 – 2023 m. kadencijoje panaudojimo pagrįstumo, verčia pritarti A. Miškinienės prašymui. „Ne vienerius metus dirbome su Ausma, puikiai ją pažįstu ir gerbiu jos sprendimą. Lazdijų krašto žmonės puikiai mato teigiamus pokyčius, kurie vyksta Ausmos vadovavimo laikotarpiu. Tikiuosi, kad audito metu bus atsakyta į visus klausimus, o ydingos praeities apskaitos praktikos - ištaisytos“, - teigė partijos pirmininkas S. Skvernelis.

Lazdijų rajono merė savo socialiniuose tinkluose pranešė apie bendradarbiavimą su projekto „Skaidrinam“ iniciatoriumi, sąžiningą reikiamų Lazdijų raj. sav. dokumentų pateikimą, kuris prisidės užtikrinant sklandų ir atvirą savivaldybės merės bei tarybos narių naudotų kompensacijų už transporto ir kanceliarijos išlaidas vertinimą.

Pasidalinti: