Klaipėdoje, Kėdainiuose ir Marijampolėje įsteigti Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ skyriai

Klaipėdoje, Kėdainiuose ir Marijampolėje įsteigti Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ skyriai
Šią savaitę Klaipėdoje, Kėdainiuose ir Marijampolėje įsteigti Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ skyriai. Steigiamuosiuos visuotiniuose susirinkimuose išrinkti skyrių pirmininkai, jo pavaduotojai bei skyrių valdybos nariai.
 
Klaipėdos skyriaus narius sveikinęs partijos pirmininkas Saulius Skvernelis pabrėžė Vakarų regiono svarbą, o Klaipėdos skyriaus pirmininku vienerių metų kadencijai tapęs Artūras Bogdanovas sako, kad Klaipėda – unikalus miestas, tačiau per ilgai pamirštas tiek vietos, tiek sostinės politikų ir tai privalo keistis.
 
Naujai įsteigtas Klaipėdos skyrius miesto Taryboje taip pat turi ir savo frakciją. Joje trys ilgametę patirtį politikoje ir visuomeniniame gyvenime turintys nariai – Elida Mantulova, Vytis Radvila ir Artūras Razbadauskas.
 

Kėdainiuose įsteigtas Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ skyrius – Kėdainių rajono. 82 narius vienijantis skyrius pasitvirtino skyriaus struktūrą, pirmininku išsirinko Paulių Aukštikalnį  ir priėmė Skyriaus darbo reglamentą. 

Steigiamajame susirinkime Skyriaus pirmininku vienerių metų kadencijai išrinktas Kėdainių rajono savivaldybės mero pavaduotojas, visuomeninio judėjimo „Mūsų krašto sėkmei“ pirmininkas, visuomenininkas ir savanoris pagal specialybę farmacininkas Paulius Aukštikalnis. Jo pavaduotojais susirinkime patvirtinti bendražygiai Arūnas Kacevičius, Danguolė Chochlovienė ir Edvinas Demidavičius.

Pasak vicemero P. Aukštikalnio jam svarbiausia tai, kad kuriant skyrių pavyko surasti bendraminčių nusiteikusių kartu dirbti ir kurti naujoves: įvairaus amžiaus žmonių, visokių profesijų atstovų ir žinomų bei nusipelniusių asmenybių.

„Tik su stipria komanda man netrūksta drąsos prisiimti atsakomybės už Kėdainių ateitį. Tikiu, kad galime sukurti veiklų, aktyvų skyrių. Kai kuriuos žmones pasitikrinome ir džiaugsme, ir labai sudėtingose situacijose. Kiti yra visai be politinės patirties, bet labai daug savo srityse pasiekę, o svarbiausia, norintys kartu veikti žmonės. Stiprindami Kėdainius idėjomis ir naujovėmis, norime, kad  gerai ir saugiai jaustųsi bei savo kūrybiškumą išdrįstų atskleisti visi krašto žmonės“, − sakė P. Aukštikalnis. 

„Tikiu, kad įsteigtas Kėdainių Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos” skyrius sustiprins mūsų sąjungą savo idėjomis ir žiniomis aktyviai veikdamas ne tik vietinės, regioninės bet ir nacionalinės politikos lygmeniu”,  – sako Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ pirmininkas Saulius Skvernelis. Sveikindamas įkurtą skyrių partijos primininkas palinkėjo žmonių pagarbą pelnyti savo darbais.

Susirinkimo metu išrinkta visa Kėdainių rajono skyriaus valdybą. Ją sudarys pirmininkas, pavaduotojai, rajono tarybos nariai, kurie yra šios partijos nariai ir 7 susirinkime išrinkti žmonės. Iš viso 13 žmonių: Paulius  Aukštikalnis, Arūnas Kacevičius, Danguolė Chochlovienė. Edvinas Demidavičius, Rima Radavičienė, Romualdas Gailiūnas, Gasiūnienė Jurgita, Gruzdevas Viktoras, Butas Mantas, Jodenis Donatas, Kauklys Mindaugas, Kvilienė Rita, Žydelienė Livija.

Kėdainiečių susirinkime dalyvavo Seimo narė Vilija Targamadzė. Ji sveikindama naujai sukurto skyriaus narius palinkėjo būti optimistais, o sprendžiant klausimus ir veikiant kartu nebijoti padaryti klaidų.  

Naujajame Kėdainių rajono skyriuje po steigiamojo suvažiavimo nariais patvirtinti 82 asmenys. Skyrius jau turi 15 prašymų papildyti Demokratų Sąjungos gretas.

Marijampolės skyriaus pirmininke vienerių metų kadencijai tapusi Beata Valungevičienė išsakė lūkesčius, kad Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ Marijampolės skyrius savo veikla ir retorika kurs tikrąją demokratiją, kitokią politinę kultūrą, grįstą moraliniais autoritetais ir žmogiškąsias vertybes puoselėjančiais lyderiais.

 

Džiaugiamės stipriomis komandomis ir linkime sėkmės!

Pasidalinti: