Įsteigtas „Vardan Lietuvos“ Palangos skyrius

Įsteigtas „Vardan Lietuvos“ Palangos skyrius

Trečiadienį įvyko Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ Palangos skyriaus steigiamasis susirinkimas. Jo metu įkurtas skyrius, šiuo metu vienijantis 54 narius. Gausiai susirinkę nariai suformavo skyriaus struktūrą.

Skyriaus pirmininke išrinkta Elena Kuznecova, Palangos miesto tarybos narė, frakcijos „Vardan Palangos ir Lietuvos“ pirmininkė. Pavaduotojais patvirtinti Šventosios bendruomenės pirmininkas ir Palangos miesto tarybos narys Domininkas Jurevičius, Reda Valinskienė ir Mykolas Rimkus.

Į skyriaus Valdybą išrinkta 11 skyriaus narių. Joje – aktyvūs ir gerai žinomi palangiškiai bendruomenės nariai: Stintų ordino įkūrėjai ir šventės „Palangos stinta“ organizatoriai Klaidas Pakutinskas ir Gintaras Sičiūnas, plaukimo trenerė Židrūnė Budrienė, veterinarijos gydytojas Vidmantas Urbonovič, šventojiškiai verslininkas Egidijus Budginas, pedagogė Danutė Petkienė ir kiti nariai, pasiryžę dirbti Palangos miestui ir jo gyventojams. Tarp gausaus skyriaus narių yra įvairių profesijų atstovų: medikai, pedagogai, finansininkai, verslininkai ir kiti.

Susirinkime dalyvavo ir susirinkusius pasveikino Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ pirmininkas Saulius Skvernelis.

Pasidalinti: