Įsteigtas „Vardan Lietuvos“ Kauno miesto skyrius

Įsteigtas „Vardan Lietuvos“ Kauno miesto skyrius

Trečiadienį vakare vykusio Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ Kauno skyriaus steigiamojo susirinkimo metu net 132 šios partijos nariai įkūrė Kauno miesto skyrių, o pirmininku išrinko buvusį Kauno miesto savivaldybės tarybos narį Gintautą Labanauską.

Gausiai susirinkusius kauniečius sveikinęs partijos pirmininkas Saulius Skvernelis linkėjo puoselėti demokratines vertybes, savo darbais pelnyti Kauno gyventojų pasitikėjimą.

Pasak Kauno skyriaus pirmininko G. Labanausko, įgyvendindami centro kairės politinę kryptį turėsime puikią galimybę įrodyti, kad Kaunas gali būti kitoks – šiuolaikiškas modernus ir, svarbiausia, miestiečiams kuriantis miestas.

„Dėkoju, kad Sauliaus Skvernelio vedama partija tapo viltimi tūkstančiams Lietuvos žmonių, jog mūsų Tėvynė gali keisti į gerą. Deja, bet šiandien Kaunas yra liūdnas pavyzdys, kas vyksta, kai kairioji politika pamirštama ar net demonstratyviai atmetama. Negirdimos ar nutildytos bendruomenės, nuo miesto sprendimų atriboti kauniečiai, aiški takoskyra tarp „teisingų“ ir „blogų“ verslo įmonių, pamirštas eilinis kaunietis ir jo kasdieniai rūpesčiai – tai tik keletas jau įsisenėjusių mūsų mylimo miesto skaudulių“, – sakė G. Labanauskas.

Kauno miesto skyriaus pirmininko pavaduotojais išrinkti Demokratų frakcijos ,,Vardan Lietuvos“  šios savivaldybės taryboje seniūnė Edita Gudišauskienė, Eglė Daiva Kanikovienė, Gintaras Praniulis, Juozas Miliauskas ir Jaroslav Los. Skyriaus valdybą sudarys 21 atstovas.

Net 230 narių skaičiuojantis Kauno miesto skyrius – trečias didžiausias šios partijos padalinys Lietuvoje.

Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ skyriai jau veikia 36 šalies savivaldybėse.

Partiją sudaro daugiau kaip 3000 žmonių.

Pasidalinti: