Į Trakų rajono merus teikiama Vytauto Zaliecko kandidatūra

Į Trakų rajono merus teikiama Vytauto Zaliecko kandidatūra

Trakų rajono demokratai vienbalsiai nusprendė į Trakų rajono savivaldybės merus siūlyti Vytauto Zaliecko kandidatūrą. Tai žinomas bendruomenės lyderis ir visuomenininkas, gerai išmanantis savivaldybės gyventojų opiausias problemas bei gebantis jas spręsti. Vytautas Zalieckas yra dirbęs Trakų rajono mero pareigose, gyventojai Vytautą Zaliecką puikiai pažįsta ir gali vertinti jau nuveiktus darbus.

Ilgametis Trakų rajono savivaldybės politikas ir aktyvistas Vytautas Zalieckas įvardina šiuos esminius, Trakų rajono savivaldybėje būtinus darbus: rajono kaimų ir bendruomenių teritorijų sutvarkymas, vietinių kelių atnaujinimas, priežiūra ir tiesimas, infrastruktūros plėtra, aplinkkelio statyba bei medicininių paslaugų prieinamumo atkūrimas.

 „Tai darbai, svarbūs visiems rajono gyventojams, todėl jie neabejotinai taps mano veiklos prioritetais. Gyvename unikaliame, išskirtiniame rajone, tačiau šiandieną mūsų gyvenviečių, bendruomenių teritorijos yra akivaizdžiai apleistos. Tą pastebime visi ir turime į tai reaguoti. Noriu žmonių namuose bei kiemuose vėl matyti mūsų miestelių, gyvenviečių ir bendruomenių grožį. Kviečiu pasitikėti mano patirtimi ir mano sukurtu veiklos modeliu, leidusiu ūkiškai prižiūrėti ir tvarkyti teritorijas. Turime imtis darbų bei išpuoselėti mūsų gyvenvietes. Realių darbų, tvarkant teritorijas savo rajono gyventojams ir bendruomenėms, deja, iš savivaldybės pusės pastaruoju metu tikrai trūksta“, – sakė  ilgametis šios savivaldybės politikas ir visuomenininkas Vytautas Zalieckas.

Pasidalinti: