Į Kėdainių rajono merus siūlomas Paulius Aukštikalnis

Į Kėdainių rajono merus siūlomas Paulius Aukštikalnis

Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ Kėdainių skyriaus nariai iš dviejų kandidatų į merus pasirinko jauną politiką Paulių Aukštikalnį.

Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ Kėdainių skyrius visuotiniame narių susirinkime, kandidatais į Kėdainių rajono savivaldybės merus iškelti Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ steigėjas ir valdybos narys, Kėdainių skyriaus pirmininkas, Kėdainių rajono savivaldybės vicemeras Paulius Aukštikalnis ir Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ steigėjas, rajono skyriaus pirmininko pavaduotojas, Kėdainių rajono savivaldybės administracijos direktorius Arūnas Kacevičius.

Balsavime dėl kandidatų daug didesnį palaikymą ir pranašumą turėjo jaunas 39 metų politikas, farmacininkas pagal išsilavinimą Paulius Aukštikalnis. Pretendentas į būsimus rajono mero rinkimus bus pateiktas Demokratų partijos valdybai, kuri dar spręs dėl jo patvirtinimo.

Kėdainių rajono savivaldybės mero pavaduotojas, visuomeninio judėjimo ,,Mūsų krašto sėkmei“ pirmininkas, visuomenininkas ir savanoris, Paulius Aukštikalnis politikoje pradėjo reikštis nuo 2016 metų. 2019 metais sėkmę Vietos savivaldos rinkimuose patyrus visuomeninio judėjimo „Mūsų krašto sėkmei“ suformuotai komandai, Paulius Aukštikalnis Kėdainių rajono savivaldybėje užėmė vicemero poziciją.

Kandidatas į merus Paulius Aukštikalnis sieks, kad rajono politikoje įsivyrautų diskusijų ir dialogo kultūra, būtų daugiau pagarbos žmogui. Jo teigimu partijos rinkiminė programa bus nukreipta į vaikų ugdymo kokybės ir sveikatos apsaugos gerinimą. P. Aukštikalnis Kėdainiečiuose mato potencialą, o Kėdainiams piešią perspektyvą ir dėl geresnių sąlygų rajonui pasiruošęs kautis Seime ir Vyriausybėje, Lietuvos savivaldybių asociacijoje.

Kitas kandidatas į rajono merus - Arūnas Kacevičius - turi milžinišką bagažą darbo patirties viešajame administravime ir vietos savivaldoje. Sąžiningas ir nuoseklus, bet nemėgstantis daugžodžiauti Arūnas Kacevičius įsitikinęs, kad gerų rezultatų galima pasiekti tik dirbant su gera komanda. Jo manymu, savivaldoje svarbiausia užtikrinti darbų tęstinumą ir didžiausią dėmesį sutelkti į energijos taupymo priemones, nes tai mūsų ateitis.

„Vyriausybės pradėtos medicinos bei švietimo pertvarkos neturi virsti įstaigų žlugdymu“, - jautriai apie įsibėgėjančias reformas susirinkime sakė A. Kacevičius.

Kėdainiuose Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ skyrius įsteigtas ankstyvą šių metų pavasarį. Nuo to laiko rajone jauniausias partinis darinys vis pasipildo naujais nariais. Dabar demokratų skaičius rajone perkopė šimtą. Skyriaus valdybą sudaro 13 narių: Paulius Aukštikalnis, Arūnas Kacevičius, Danguolė Chochlovienė. Edvinas Demidavičius, Rima Radavičienė, Romualdas Gailiūnas, Jurgita Gasiūnienė, Viktoras Gruzdevas, Mantas Butas, Donatas Jodenis, Mindaugas Kauklys, Rita Kvilienė ir Livija Žydelienė.

Pasidalinti: