Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ Šiaulių skyrius pristatė kandidatų sąrašą

Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ Šiaulių skyrius pristatė kandidatų sąrašą

Pirmadienio vakarą Šiauliuose įvyko Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ Šiaulių miesto skyriaus kandidatų sąrašo ir rinkimų programos – „Įtraukūs Šiauliai - miestas kiekvienam. Darbais, ne žodžiais” pristatymas į 2023 metų rinkimus. Demokratai pirmieji Šiauliuose pristatė savo komandą ir rinkimų programą.

Sąraše - 54 kandidatai, iš jų 24 moterys ir 30 vyrų, viso sąrašo kandidatų amžiaus vidurkis 41 metai, jauniausiai kandidatei yra 19 metų, vyriausiam 65 metai. Net 39 kandidatams šie savivaldos rinkimai bus pirmieji.

Kandidatės į Šiaulių miesto merus Astos Lesauskienės teigimu, Šiauliuose ji sieks realaus dialogo su gyventojais, o ne įrašų socialiniuose tinkluose, ne tik naujų projektų įgyvendinimo, bet ir pradėtų įgyvendinti bei esamų veiksmingumo, su bendražygiais kurs Šiaulių ateitį.

 „Šiauliečiai pasiilgo pagarbos, konstruktyvaus dialogo, solidaus atstovavimo įvairiose jų gyvenimo srityse. Ar šiandien žmonės tikrai gali laisvai savivaldybėje gyventi ir dirbti, reikšti savo nuomonę? Esu 20 metų patirtį turinti valstybės tarnautoja, negaliu likti nuošalyje, kai reikia ginti demokratiją ir pasitikėjimą savivalda. Turiu dar daug neįgyvendintų idėjų, kurios gimė ieškant alternatyvų ir diskutuojant su švietimo, kultūros, sporto bei verslo bendruomenėmis. Laikas atsakyti į klausimą - ar tinka mums visiems tai, kad dėmesys koncentruojamas tik į infrastruktūros „euro remontą“, kas yra svarbu, bet pamirštamas didesnis dėmesys turiniui? “, – klausia A.Lesauskienė.

Seimo narys, Šiaulių miesto skyriaus Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ pirmininkas Domas Griškevičius savo ruožtu padrąsino kandidatus bei apžvelgė partijos rinkiminę programą, išskyrė pagrindinius planuojamus darbus ir kryptis, išsikeltus uždavinius ir tolimesnę įtraukiojo miesto perspektyvą.

„Akivaizdu, kad pasitikėjimas valstybe ir jos valdymu prasideda nuo gyventojų santykio su savivalda. Mes turime aiškią savivaldos raidos viziją. Jos centre – tarimosi su gyventojais kultūra bei profesionaliai ir skaidriai bei atskaitingai gyventojams tarnaujanti vietos valdžia. Mūsų kandidatų į  Šiaulių miesto savivaldybės mero ir tarybos narius branduolį sudaro įvairiose srityse dirbantys savo sričių profesionalai, bendruomenių, profesinių grupių lyderiai, gebantys prisidėti ir įgyvendinti realius pokyčius. Kad kiekvienas gyventojas būtų įtrauktas kurti miestą ir galėtų pasijusti tikru savo miesto šeimininku, kuriame bendruomenės sprendimai leidžia išlaikyti laikmečio padiktuotus iššūkius bei pasinaudoti suteiktomis galimybėmis“ – sako demokratas Domas Griškevičius.

Visas Šiaulių miesto Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ skyriaus kandidatų sąrašas:

 1. Asta Lesauskienė
 2. Malik Agamalijev
 3. Eduardas Bivainis
 4. Dijana Rupeikienė
 5. Fausta Roznytė
 6. Egidijus Urba
 7. Vaidotas Katutis
 8. Mindaugas Stoncelis
 9. Vilius Dambrauskas
 10. Dovilė Laužikienė
 11. Mindaugas Baublys
 12. Tomas Grigalaitis
 13. Audronė Kardašienė
 14. Irma Karalienė-Gabrėnė
 15. Gerardas Pranaitis
 16. Marius Riauka
 17. Edita Čičelienė
 18. Ruslan Mamedov
 19. Roberta Vilkevičienė
 20. Aivaras Vyšniauskas
 21. Andrius Ivanauskas
 22. Deimantė Alysienė
 23. Kristina Katinauskienė.
 24. Tada Ušinskis.
 25. Danielė Januškevičiūtė
 26. Irena Kazymirkienė.
 27. Tomas Akaveckas.
 28. Aleksandras Samuilovas
 29. Justinas Vasiliauskas
 30. Tomas Simanavičius
 31. Joremita Ona Urmonaitė
 32. Aidas Vitkus
 33. Daiva Tarasevičienė
 34. Vaidas Benevičienė
 35. Mantas Misiūnas
 36. Eugenijus Kairys
 37. Mantas Pilipavičius
 38. Tomas Paliulis
 39. Jolanta Banienė
 40. Kęstutis Padgureckas
 41. Vaida Gubinaitė
 42. Asta Zakienė
 43. Mindaugas Banys
 44. Rafik Kazarijan
 45. Kristina Širvinskienė
 46. Marius Dambrauskas
 47. Gintautas Stankus
 48. Gintarė Vitkuvienė
 49. Lina Miliūnienė
 50. Irma Griškevičienė
 51. Paulius Sabaliauskas
 52. Sigita Lingytė
 53. Jolanta Rumbinienė
 54. Alius Valys

Daugiau nuotraukų:

 

Politinė reklama, bus apmokėta iš Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ politinės kampanijos sąskaitos.

Pasidalinti: