Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ Šiaulių skyrius paskelbė kandidatus į miesto merus

Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ Šiaulių skyrius paskelbė kandidatus į miesto merus

Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ Šiaulių miesto skyrius paskelbė savo kandidatus, pretenduojančius į miesto merus. Iš viso iškelti 8 kandidatai – 3 moterys ir 5 vyrai. Tarp iškeltų kandidatų ir Šiaulius Seime atstovaujantis Domas Griškevičius, savivaldybės tarybos narys, Švietimo, kultūros ir sporto komiteto pirmininkas Malik Agamalijev, įmonės komercijos direktorius ir eksporto skyriaus vadovas Tomas Grigalaitis, įmonės vadovas Andrius Ivanauskas, švietimo ekspertė Asta Lesauskienė, Jaunųjų demokratų sąjungos pirmininkė Fausta Roznytė, aplinkosaugininkė Dijana Rupeikienė bei Šiaulių ligoninės ūkio skyriaus vedėjas Egidijus Urba.

„Labai džiaugiuosi dėl iškeltų kandidatų. Manau, tai rodo, kad esame stiprus skyrius ir vienijame daug skirtingų bei įvairią patirtį turinčiu žmonių. Todėl skyriaus nariai visuotiniame balsavime galės išrinkti jų nuomone tinkamiausią kandidatę ar kandidatą. Svarbu, kad šis žmogus būtų pasiruošęs bendrauti su šiauliečiais, juos išgirstų ir pateisintų lūkesčius. Žinoma, man malonu, kad iškelta ir mano kandidatūra, tai toliau rodo skyriaus narių pasitikėjimą. Tikiu, kad šiauliečių pasitikėjimą taip pat užsitarnausime darbais“, – teigė Seimo narys,  Šiaulių miesto skyriaus Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ pirmininkas Domas Griškevičius.

Skyriaus narių iškelti kandidatai dar turi apsispręsti, ar sutinka dalyvauti vidiniuose skyriaus rinkimuose, kurie vyks rugpjūčio 11 d. Balsuoti bus galima tik už tuos kandidatus, kurie patvirtins savo dalyvavimą. Daugiausia balsų surinkęs kandidatas bus keliamas 2023 m. mero rinkimuose Šiaulių mieste. Kandidatą turės patvirtinti partijos valdyba.

 

Pasidalinti: