Demokratų sąjunga „Vardan Lietuvos“ organizuoja pirmąjį partijos sąskrydį

Demokratų sąjunga „Vardan Lietuvos“ organizuoja pirmąjį partijos sąskrydį

Šiemet įsteigta Demokratų sąjunga „Vardan Lietuvos“ rugsėjo 3 d. suburs bendrapartiečius ir jų šeimos narius į pirmąjį sąskrydį. Lazdijų rajone vyksiančiame renginyje planuojama ne tik aptarti artėjančius savivaldos rinkimus, bet ir sustiprinti komandinę dvasią, diskutuoti Lietuvai ir jos žmonėms aktualiais klausimais.

Pasak Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ pirmininko Sauliaus Skvernelio, artėjant intensyviam politiniam sezonui, yra svarbu drauge su bendražygiais pasidalyti mintimis, pomėgiais, kalbėti apie aktualijas.

„Partija dar yra kūrimosi procese, steigiasi jos skyriai. Tokie susirinkimai prisideda prie mūsų bendruomenės stiprėjimo ir augimo.  Didelė dalis partijos narių apskritai pirmą kartą dalyvauja aktyvioje politikoje. Sąskrydis bus puiki galimybė dar labiau išgirsti vieni kitus, planuoti bendras veiklas“, – teigia S. Skvernelis.

Sąskrydyje dalyvius sveikins partijos pirmininkas, Lazdijų rajono merė Ausma Miškinienė, bus organizuojami politinės tarybos posėdis, įvairios diskusijos, sportinės veiklos. 

„Džiaugiuosi, kad Lazdijų kraštas tampa vis patrauklesnis svarbiems renginiams ir dalykiniams susitikimams“, – linkėdama ne tik produktyvaus darbo, bet ir Lazdijų krašto pažinimo sako Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ pirmininko pavaduotoja, Lazdijų rajono merė A. Miškinienė.

Demokratų sąjungą „Vardan Lietuvos“ sudaro daugiau kaip 3000 žmonių. Jos skyriai jau veikia 46 savivaldybėse.

Šiuo metu skyriai teikia partijos valdybai galimus kandidatus į savivaldybių merus. Rugsėjo viduryje partijos valdyba tvirtins ir paskelbs galutinį kandidatų šiems rinkimams sąrašą.

 

Pasidalinti: