Demokratų sąjunga „Vardan Lietuvos“ išrinko kandidatą dalyvauti šalies Prezidento rinkimuose

Demokratų sąjunga „Vardan Lietuvos“ išrinko kandidatą dalyvauti šalies Prezidento rinkimuose

Šiandien Politinės tarybos renginyje Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ Demokratų sąjunga „Vardan Lietuvos“ išrinko savo kandidatą dalyvauti Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimuose. Juo tapo buvęs krašto apsaugos viceministras ir NATO generalinio sekretoriaus pavaduotojas Giedrimas Jeglinskas.

Pretendentus dalyvauti rinkimuose teikė Demokratų partijos skyriai, buvo išrinkti penki galimi kandidatai – Demokratų sąjungos pirmininkas Saulius Skvernelis, buvęs krašto apsaugos viceministras ir NATO generalinio sekretoriaus pavaduotojas Giedrimas Jeglinskas ir Seimo Demokratų frakcijos „Vardan Lietuvos“ nariai Linas Kukuraitis, Vytautas Bakas bei Algirdas Butkevičius.

„Partijos vadovas Saulius Skvernelis yra ne kartą pabrėžęs, kad laikysis savo nuostatos vesti partiją į Seimą ir nedalyvauti šalies vadovo rinkimuose. Tad šiandienos sprendimas – nuoseklumo pavyzdys ir patvirtinimas, kad Demokratų sąjunga nėra vieno žmogaus partija. Mes turime daug skirtingų sričių lyderių, galinčių ir dalyvauti prezidento rinkimuose, ir rezultatyviai dirbti Lietuvai“, – pabrėžė Demokratų sąjungos pirmininko pavaduotojas ir rinkimų štabo vadovas Lukas Savickas.

Prisistatymo kalboje G. Jeglinskas taip pat pabrėžė, kad dalyvauti rinkimuose sutiko gavęs demokratų palaikymą ir pritarimą savo vizijai – kurti saugią, turtingą, socialiai teisingą ir politiškai stabilią Lietuvą.

„Nebegalima taikstytis su tuo, kad geopolitinius iššūkius pasitinkame kaip niekad susipriešinę, suskirstę savo šalies gyventojus į savus ir svetimus, pažangius ir atstumtuosius. Tokia padėtis visiškai nepriimtina. Tikiu, kad tik saugioje ir vieningoje Lietuvoje mūsų visų vaikai, anūkai ir ateinančios kartos galės įgyvendinti savo siekius. Ir man tai nuoširdžiai rūpi“, – sakė G. Jeglinskas.

Kartu jis pabrėžė, kad šalies vadovas privalo telkti ir svarbiausias institucijas – Seimą, Vyriausybę ir tą pačią prezidentūrą, nes bendras ir darnus darbas skatina valstybės progresą.

„Man nuoširdžiai rūpi kurti Lietuvą, kurioje saugus ir svarbus kiekvienas. Tad tapti kandidatu dalyvauti šalies vadovo rinkimuose – nepaprastai didelė atsakomybė ir iššūkis, kurį priimu visa širdimi ir energija“, – kalbėjo demokratų kandidatas į prezidentus G. Jeglinskas.

Pasidalinti: