Demokratai „Vardan Lietuvos“ susitiks su Nacionalinio pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimo atstovais

Demokratai „Vardan Lietuvos“ susitiks su Nacionalinio pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimo atstovais

Seimo Demokratų frakcijos „Vardan Lietuvos“ nariai antradienį susitiks su Nacionalinio pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimo atstovais (NPPSS) ir aptars su viešojo sektoriaus reforma ir Vidaus tarnybos statuto pakeitimais susijusius klausimus.

Demokratų įsitikinimu, bet kuri reforma turi būti apgalvota ir kurti vertę, jai būtinas finansavimas. O jeigu reformos įgyvendinamos neapgalvotai ir yra nepagrįstos, kyla didelė rizika padaryti dar daugiau žalos.

„Dabartinė reforma ne didina statutinės tarnybos prestižą, o kelia grėsmę viešajam saugumui. Finansavimo stoka, mažinamos socialinės garantijos tik dar labiau slopins pareigūnų motyvaciją dirbti ir likti tarnyboje, atitolins juos nuo gyventojų. Todėl per susitikimą aptarsime reformos rizikas ir galimas pasekmes ir apsvarstysime, kokių veiksmų reikėtų imtis ieškant išeičių“, – sako Demokratų frakcijos „Vardan Lietuvos“ narys Vytautas Bakas.

Susitikimas vyks spalio 31 d. 9.15 val. Seimo Sveikatos reikalų komiteto salėje Nr. 108 (III rūmai, 1 aukštas). Tiesioginės transliacijos nuoroda – „Atviras Seimas“.

Seimo kanceliarijos nuotr. (autorė Olga Posaškova)

Pasidalinti: