Demokratai „Vardan Lietuvos“ susitiks su Izraelio ambasadore Hadas Wittenberg Silverstein

Demokratai „Vardan Lietuvos“ susitiks su Izraelio ambasadore Hadas Wittenberg Silverstein

Seimo Demokratų frakcijos „Vardan Lietuvos“ nariai antradienį susitiks su nepaprastąja ir įgaliotąja Izraelio ambasadore Lietuvoje Hadas Wittenberg Silverstein, kad išgirstų oficialių institucijų versiją apie dabartinę padėtį Izraelyje.

„Gyvename didelio informacinio karo kontekste – kovojama ne tik mūšio lauke, bet ir formuojant vienai ar kitai pusei palankų informacinį lauką. Todėl ypač svarbu išgirsti oficialią versiją iš pirmų lūpų, būtina žinoti oficialių institucijų argumentus, kodėl pasirinktas vienas ar kitas kovos būdas“, – pabrėžia Demokratų frakcijos „Vardan Lietuvos“ narys Lukas Savickas.

Be abejo, priduria Seimo narys, susitikime norima išreikšti solidarumą šaliai, prieš kurią buvo įvykdytas precedento neturintis teroristinės organizacijos „Hamas“ išpuolis ir kuri šiuo metu vykdo atsakomuosius veiksmus, kad tokie įvykiai ateityje nepasikartotų.

„Vertinant situaciją globaliai, jau kelerius metus iš eilės matyti, kad įvairios teroristinės organizacijos siekia griauti demokratines vertybes tiek Europoje, tiek Vidurio Rytuose. Besiformuojanti paralelė tarp „Hamas“ ir Putino veiksmų Ukrainoje lemia, jog Vakarų valstybės turi susitelkti, kad drauge įveiktų demokratinėms šalims kilusį pavojų“, – sako L. Savickas.

Susitikimas vyks lapkričio 7 d. 9.15 val. Seimo Sveikatos reikalų komiteto salėje Nr. 108 (III rūmai, 1 aukštas). 

Seimo kanceliarijos nuotr. (autorė Olga Posaškova)

Pasidalinti: