Demokratai „Vardan Lietuvos“ siūlo pretendentus į prezidento rinkimus – aiškėja pirmieji galimi kandidatai

Demokratai „Vardan Lietuvos“ siūlo pretendentus į prezidento rinkimus – aiškėja pirmieji galimi kandidatai

Šį sekmadienį Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ skyriai baigs siūlyti pretendentus į kandidatus dalyvauti Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimuose.

Iki lapkričio 5 d., sekmadienio, visi 50 partijos skyrių kviečiami surengti visuotinius skyriaus narių susirinkimus ir pateikti siūlomas pretendentų pavardes. Kiekvienas skyrius gali pateikti po vieną kandidatą, šiuo metu jau gauti 10 skyrių siūlymai.

Tarp pretendentų minimi Demokratų sąjungos pirmininkas Saulius Skvernelis, Demokratų „Vardan Lietuvos“ frakcijos Seime seniūno pavaduotojas, buvęs socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis, frakcijos narys Vytautas Bakas, taip pat – buvęs krašto apsaugos viceministras ir NATO generalinio sekretoriaus pavaduotojas Giedrimas Jeglinskas.

„Šie rinkimai demokratams labai svarbūs – mes pirmą kartą dalyvaujame Prezidento rinkimuose. Džiugina, kad minima ne viena pavardė – tai rodo, kad turime, iš ko rinktis, turime ne vieną galimą kandidatą su šiandienos Lietuvai reikalingomis kompetencijomis. O ką galiausiai deleguosime kaip partijos kandidatą, paskelbsime lapkričio 11-ąją“, – sakė partijos rinkimų štabo vadovas ir Seimo narys Lukas Savickas.

Lapkričio 11 d. Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ politinės tarybos susirinkime pirmą kartą istorijoje bus išrinktas Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ kandidatas į Lietuvos Respublikos Prezidentus.

Pasidalinti: