Demokratai „Vardan Lietuvos“: pradedame naują sezoną ir dirbsime dėl Jūsų visų

Demokratai „Vardan Lietuvos“: pradedame naują sezoną ir dirbsime dėl Jūsų visų

Šeštadienį Demokratų sąjunga „Vardan Lietuvos“ susirinko sąskrydyje Rusnėje. „Mums svarbus ir reikalingas kiekvienas žmogus, kiekvienas yra nusipelnęs dėmesio ir pagarbos. Todėl demokratai ir toliau savo darbais sieks, kad bet kuris Lietuvos gyventojas savo šalyje jaustųsi vertingas“, – sveikindamas sąskrydžio dalyvius sakė Demokratų sąjungos pirmininkas Saulius Skvernelis.

Anot partijos pirmininko pavaduotojo Luko Savicko, visų Lietuvos skyrių atstovai į Rusnę susirinko ne tik pabendrauti ir pasirungti sporto varžybose – bus priimta ir sprendimų, padėsiančių demokratams geriau pasiruošti net trejiems kitąmet vyksiantiems rinkimams.

„Mūsų moto – vertinti darbus, o ne lozungus. Tuo vadovaudamiesi ir ruošiamės naujam sezonui“, – pridūrė administracijos vadovas Arnoldas Pikžirnis.

Kaip sakė Šilutės meras Vytautas Laurinaitis, Rusnės gyventojai geriausiai žino, ką reiškia, kai iš tiesų dirbami darbai, o ne žarstomasi pažadais: „Smagu, kad sąskrydžio dalyviai atvyko simboliniu keliu – per prezidento Kazio Griniaus tiltą ir Sauliaus Skvernelio estakadą.“ 

S. Skvernelis prisipažino, kad tuo metu kai kas kalbėjo, jog estakados neverta statyti dėl kelių tūkstančių žmonių – potvynis trunka tik pusantro mėnesio, todėl žmonės gali pakentėti. „Mes manėme kitaip. Atsižvelgėme į žmonių lūkesčius, įsiklausėme į jų pageidavimus ir priėmėme sprendimą“, – per sąskrydžio atidarymo ceremoniją kalbėjo S. Skvernelis.

Per Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ sąskrydį vyko smagios sporto rungtys: linksmasis kvadratas „Politinių zuikių medžioklė“, Pagyvenusių karšių futbolo baudinių į sužymėtus vartus čempionatas, Senbernių ir senmergių boulingas, Tinginių rungtis, muzikinis išradingųjų protmūšis ir linksmoji estafetė „Apibėk savo uostą“.

Rungčių nugalėtojai laimėjo rūkytų karšių, o paskutinę vietą užėmusios komandai įteiktas paguodos prizas – rūkyto karšio nuotrauka.

Tie sąskrydžio dalyviai, kurie karštą dieną nusprendė pasislėpti nuo saulės, su Seimo Demokratų „Vardan Lietuvos“ frakcijos nare prof. Vilija Targamadze dalyvavo diskusijoje švietimo klausimais, su Linu Kukuraičiu – apie II pensijų pakopą, o su jaunaisiais demokratais – apie tai, ar šešiolikmečiai turėtų balsuoti merų ir savivaldybių tarybų rinkimuose.

 

Sąskrydžio akimirkos – https://www.facebook.com/DemokrataiVardanLietuvos

Pasidalinti: