Demokratai: ministrė Agnė Bilotaitė vengia dėl tragiškų avarijų pasiaiškinti opozicijai

Demokratai: ministrė Agnė Bilotaitė vengia dėl tragiškų avarijų pasiaiškinti opozicijai

Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ frakcijos Seime atstovai, dar praėjusią savaitę reaguodami į Lietuvą sukrėtusias ir žmonių mirtimi pasibaigusias automobilių avarijas, pakvietė vidaus reikalų ministrę Agnę Bilotaitę atvykti į parlamentarų posėdį ir išsakyti savo poziciją. Tačiau pirmadienį paaiškėjo, kad ministrė neatvyks neva tai artimiausiomis savaitėmis jos darbotvarkė jau suplanuota.

Tačiau toks iš Vidaus reikalų ministerijos referentės el. paštu gautas atsakymas Seimo narių neįtikina. Pasak Demokratų frakcijos „Vardan Lietuvos“ seniūno Algirdo Butkevičiaus, tikriausiai ministrė baiminasi eilinį kartą nesusivaldyti, sugadinti savo įvaizdį, nepaisant to, kad situacija šalies keliuose darosi labai pavojinga.

„Ne kartą matėme, kaip vidaus reikalų ministrė A. Bilotaitė aiškindamasi opozicijai nesitvardo, šūkauja, o vietoj to, kad atsakytų, ji pati pradeda klausinėti. Suprantame, kad ministrė, matyt, ir dėl šios aplinkybės visais įmanomai būdais vengia susitikti, tačiau mes kalbame apie tragiškas avarijas Lietuvos keliuose, kurių metu žūsta žmonės. Šio mėnesio statistika yra bauginanti, todėl tikėjomės iš ministrės išgirsti paaiškinimus, kas yra daroma ir kokie veiksmai suplanuoti, kad būtų stiprinamas eismo dalyvių saugumas, pažeidimų prevencija ir eismo kultūros gerinimas keliuose“, – teigia Demokratų frakcijos „Vardan Lietuvos“ seniūnas Algirdas Butkevičius.

Vis dėlto demokratai praeitą savaitę į ministrę kreipėsi ir raštu pašydami atsakyti į šiuos bei kitus su eismo ir žmonių saugumu susijusius klausimus.

Demokratai  prašo vidaus reikalų ministrės Agnės Bilotaitės nesislėpti po „tariamai iš anksto suplanuota darbotvarke“, o viešai išsakyti ministerijos poziciją dėl šalį sukrėtusių avarijų.

 

Seimo kanceliarijos nuotrauka.

Pasidalinti: