„Vardan Lietuvos“ frakcija įsteigta ir Kretingos rajono savivaldybės taryboje

„Vardan Lietuvos“ frakcija įsteigta ir Kretingos rajono savivaldybės taryboje

Prie Sauliaus Skvernelio ir jo bendražygių naujai kuriamos Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ jungiasi vis daugiau žmonių. Kretingos rajono savivaldybės taryboje, kaip ir kituose šalies miestuose, įsteigta šios politinės jėgos frakcija.

Naująją frakciją sudaro savivaldybės tarybos nariai Vitalija Valančiutė, Stasys Kaniava ir Rimantas Macius. Tokį sprendimą jie priėmė nusprendę palikti Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) skyrių Kretingoje ir jungtis prie naujai steigiamos Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“.

„Norime dirbti komandoje, kuri įsiklauso į žmonių nuomonę, kurios programoje didelis dėmesys skiriamas rajono savivaldybių veiklai. Pritariame naujos politinės jėgos reikšmingiems tikslams, įgyvendinant būtinus pokyčius mūsų šalyje. Esame įsitikinę, kad prisijungimas prie šios partijos leis tinkamai atstovauti rajono žmonių interesams“, – sako frakcijos pirmininke Kretingos rajono savivaldybės taryboje tapusi V. Valančiutė.

Jos teigimu, Kretingoje jau formuojasi ir būsimas steigiamos partijos skyrius, kurio dalis narių jungiasi taip pat pasitraukę iš LVŽS.

„Vyksta intensyvus būsimos partijos skyriaus formavimas. Steigėjais jau panorę tapti žmonės buria Kretingos rajono gyventojus. Džiugu, kad prie būsimo skyriaus jungtis reiškia norą ir rajono verslininkai, ir įmonių vadovai, ir aktyvūs bendruomenių žmonės. Dar labiau džiugina, kad į būsimos partijos gretas aktyviai įsitraukia ir rajono gyventojai, anksčiau nepriklausę jokiai politinei partijai”, – pažymi V. Valančiutė.

Demokratų frakcija „Vardan Lietuvos“ jau įsteigta Vilniaus miesto, Anykščių, Lazdijų, Pasvalio ir Rokiškio rajonų savivaldybių tarybose.

Steigiamasis šios partijos suvažiavimas numatytas sausio 29 dieną Palangos koncertų salėje.

Suvažiavimą rengia 14 Seimo Demokratų frakcijos „Vardan Lietuvos“ narių, pirmieji politinės partijos iniciatoriai – Saulius Skvernelis, Vytautas Bakas, Zigmantas Balčytis, Rima Baškienė, Algirdas Butkevičius, Domas Griškevičius, Linas Kukuraitis, Rūta Miliūtė, Laima Mogenienė, Laima Nagienė, Lukas Savickas, Algirdas Stončaitis, Zenonas Streikus ir Tomas Tomilinas.

Pasidalinti: